کارگاه روانشناسی
 کارگاه روانشناسی مي داند ارتقا دانش روان شناسی و مشاوره  برای متخصصین روانشناس و مشاور امری است ضروری. تحقق این امر از طریق شرکت در کارگاه روانشناسی و فعالیت های توسعه حرفه ای وجود دارد. روان کارگاه با برگزاری  کارگاه های روانشناسی حرفه ای سعی در تحقق این مهم دارد

کارگاه روانشناسی آنلاین

کارگاه روانشناسی برای دانشجویان روانشناسی بسیار ضروری است و به هیچ وجه خواندن کتاب و حفظ مطالب تئوری کافی نیست و نمی توان جایگزینی برای شرکت در کارگاه روانشناسی   دانست. از این رو، روانشناسی نوعی از دانش است که درک عملی نیز در کنار دانش نظری مهم است. خیلی اهمیت دارد که بدانیم اصول نظری چگونه عملی و کاربردی می‌شوند، و برای کسب این تجربه و افزایش بینش حرفه‌ای، هیچ راهی بهتر از شرکت در کارگاه‌ها و دوره‌های مهارت آموزی برای دانشجویان روانشناسی وجود ندارد.موضوع ” روانشناسی ” بسیار گسترده است و رویکردهای متنوعی دارد و مطالعه دقیق آن زمان بر است

کارگاه های روانشناسی به افراد این امکان را می دهد که مهارت های جدید را از طریق آموزش به دست آورند و مهارت های قدیمی را از طریق تمرین تقویت کنند.کارگاه روانشناسی این فرصت را فراهم می کند که هم از  تجارب حرفه ای دیگران بهره مند شوید و هم خود صاحب تجربه شوید و دانش کاری ارزشمندی کسب کنید. یادگیری مداوم منجر به تجربیات می شود. هر چه زودتر کار را شروع کنید، تجربه کاری بیشتری کسب خواهید کرد و با نگرش و عادات کاری حرفه ای تر به فردی مطمئن تر و شایسته تر تبدیل می شود. 

کارگاه های روانشناسی به انتخاب هدف شغلی کمک می کند. کارگاه روانشناسی همچنین به مهارت آموزان کمک می کند تا تصمیمات شغلی آگاهانه ای بگیرند. مهارت آموزان می‌توانند از طریق فعالیت‌های روزانه و روابط بین فردی، اطلاعات ارزشمندی در مورد حوزه تخصصی خود جمع‌آوری کنند. آنها همچنین می توانند قبل از ورود رسمی به کار، نقاط قوت و ترجیحات خود را ارزیابی کنند.مهم این است که هر چه زودتر شروع کنید. ثبت نام در دوره های مختلف فرصتی است برای تمرین، و ارتقاء سطح دانش. دلایل متعددی وجود دارد که چرا دانشجویان روانشناسی باید در کارگاه های روانشناسی شرکت کنند.

انتخاب یک کارگاه روانشناسی حرفه ای برای ثبت نام به علایق خاص و اهداف شغلی شما در زمینه روانشناسی بستگی دارد. در انتخاب کارگاه روانشناسی باید به موارد زیر توجه کرد:

موضوع مورد علاقه – کارگاهی را انتخاب کنید که موضوع مورد علاقه شما را پوشش دهد. این به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های جدید مرتبط با حوزه خاص مورد علاقه خود را در روانشناسی به دست آورید.

ارتباط با اهداف شغلی شما – در نظر بگیرید که چگونه کارگاه با اهداف کلی شغلی شما مطابقت دارد. اگر مسیر شغلی خاصی مانند روانشناسی بالینی یا تحقیق را دنبال می کنید، کارگاهی را انتخاب کنید که با اهداف شما همسو باشد.

تخصص مربی – به دنبال کارگاهی باشید که توسط یک مربی با تجربه و با تخصص در این زمینه تدریس می شود. برای اطمینان از صلاحیت مدرس برای تدریس در کارگاه می توانید در مورد اعتبار و تجربه مربی تحقیق کنید.

قالب کارگاه – فرمت کارگاه، مانند آنلاین یا حضوری بودن، مدت زمان و سطح تعامل با سایر شرکت کنندگان را در نظر بگیرید.

هزینه کارگاه – هزینه کارگاه، از جمله هزینه ها یا هزینه های اضافی را ارزیابی کنید. هزینه کارگاه های مختلف را مقایسه کنید تا کارگاهی متناسب با بودجه شما پیدا کنید. برخی از نمونه‌های کارگاه‌های روانشناسی که می‌توانید در نظر بگیرید شامل درمان شناختی-رفتاری، مداخلات مبتنی بر ذهن آگاهی، روان‌شناسی عصبی، ارزیابی شخصیت و درمان اعتیاد است. در نهایت، کارگاهی که انتخاب می کنید باید کارگاهی باشد که نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کند و به شما کمک کند تا مهارت ها و دانش خود را در روانشناسی توسعه دهید.

روانشناسی و مشاوره ( مقالات )

فهرست کارگاه های روانشناسی آنلاین

تماس بگیرید