ravankargah

روان کارگاه یک پلتفرم آنلاین است که کارگاه‌های روانشناسی با دریافت مدارک علمی و تقویت تخصصی را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این پلتفرم مناسب برای روانشناسان حرفه‌ای است و امکان ارتقاء دانش و تخصص را فراهم می‌کند. از طریق روان کارگاه، روانشناسان می‌توانند به‌روزترین دانش‌ها و مهارت‌های روانشناسی را با استفاده از کارگاه‌های آنلاین کسب کنند.گروه آموزشی روان کارگاه یک گروه تخصصی است که در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی حرفه‌ای روانشناسی فعالیت می‌کند. این گروه به منظور ارتقاء و افزایش آگاهی و دانش در حوزه روانشناسی، ارائه محتواهای آموزشی و ارتقاء مهارت‌های فردی و حرفه‌ای در این زمینه فعالیت دارد.

از جمله خدماتی که گروه آموزشی روان کارگاه ارائه می‌دهد عبارتند از:

1. برگزاری دوره‌های آموزشی: این گروه به صورت آنلاین و حضوری دوره‌هایی را برگزار می‌کند که به افراد علاقه‌مند در زمینه روانشناسی امکان می‌دهد تا مهارت‌ها و دانش خود را در حوزه‌های مختلف مانند رواندرمانی، روانشناسی کودک و نوجوان، مشاوره اعتیاد، مشاوره تحصیلی و غیره تقویت کنند.

2. منابع آموزشی: این گروه به عنوان یک منبع آموزشی برای عموم مردم و روانشناسان فعالیت می‌کند. آنها محتواهای آموزشی در قالب مقالات، ویدئوها، پادکست‌ها و دیگر رسانه‌ها را ارائه می‌دهند که می‌تواند به افزایش دانش و فهم درباره موضوعات روانشناسی کمک کند.

3. همایش‌ها و کارگاه‌ها: گروه آموزشی روان کارگاه همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی را برگزار می‌کند. این رویدادها می‌توانند به عنوان فرصتی برای روانشناسان و علاقه‌مندان به روانشناسی برای یادگیری وتبادل دانش و تجربیات خود با سایر افراد مورد استفاده قرار بگیرند.

4. مشاوره: علاوه بر آموزش، گروه آموزشی روان کارگاه نیز خدمات مشاوره روانشناسی را ارائه می‌دهد. افراد می‌توانند با تیم متخصص این گروه درباره مسائل و مشکلات شخصی خود مشورت کنند و راهکارهای مناسب را دریافت کنند.

با استفاده از تکنولوژی آنلاین، گروه آموزشی روان کارگاه به افراد در سراسر جهان امکان دسترسی به دوره‌ها و منابع آموزشی را فراهم می‌کند، این امر به افراد علاقه‌مند در هر سطح تجربه و در هر زمانی امکان می‌دهد تا به طور آسان به دانش و مهارت‌های روانشناسی دسترسی پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه‌ها، می‌توانید به وبسایت رسمی روان کارگاه مراجعه کنید. همچنین، از حساب اینستاگرام آن‌ها نیز می‌توانید آخرین اخبار و لیست کارگاه‌های روانشناسی را دنبال کنید

 

دوره های آموزشی ویژه متخصصین

تربیت روان درمانگر و مشاور حرفه ای

دوره های آموزشی ویژه عموم مردم

آموزش مباحث ضروری روانشناسی برای عموم

استخدام مدرس دوره های آموزشی

در دو گروه ، ویژه متخصصین و ویژه ی عموم مردم