دکتر مهدی عبدلی

دکتر مهدی عبدلی

دکتر مهدی عبدلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)، روان درمانگر و سکس تراپیست

فلوشیپ سکسوال مدیسین (طب جنسی ) ازاتحادیه متخصصان اروپا۲۰۱۶

تنها گواهی موجود برای پزشکی جنسی و عضویت کمیته پزشکی جنسی اروپا (FECSM) )

مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم :۱۳۹۵-۱۳۹۲
معاونت آموزشی دانشکده پزشکی جهرم ۱۳۹۴
دوره آموزشی سکسوال مدیسین (طب جنسی ) در انجمن سکسوال مدیسین اروپا ۲۰۱۵
تدریس و برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در حوزه های:

_ اختلالات جنسی

_ روان درمانی 

افسردگی، اختلالات اضطرابی، وسواس ،مشکلات فردی، اختلال خواب،  بیش فعالی،  مشکلات زناشویی،
اختلالات روان تنی،  خانواده درمانی،  مشاوره پیش از ازدواج،  آزمون های شخصیت،  آزمون های هوش،  نوار مغزی

دکتر مهدی عبدلی روان درمانگر

درمان بیماری های خلقی، اضطرابی، اختلالات خواب، اختلالات تفکر

  • مشاوره و درمان اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان، اختلالات بیش فعالی
  • مشاوره و درمان مشکلات زناشویی و اختلالات جنسی
  • بیماری های شناختی سالمندان، اختلالات حافظه و دمانس
  • درمان اختلالات روان تنی و درد های با منشأ عصبی
  • روان درمانی های فردی و گروهی، خانواده درمانی
  • انجام مشاوره های پیش از ازدواج
  • انجام تستهای مختلف روانشناسی: تست های شخصیت، هوش، سنجش اضطراب و افسردگی و…
  • نوار مغزی با تکنولوژی دیجیتال

دوره های آموزشی:

تربیت سکستراپیست
آسیب شناسی روانی

دکتر مهدی عبدلی سکس تراپیست

مدیر گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه جهرم :۱۳۹۵-۱۳۹۲ معاونت آموزشی دانشکده پزشکی جهرم ۱۳۹۴ دوره آموزشی سکسوال مدیسین (طب جنسی ) در انجمن سکسوال مدیسین اروپا ۲۰۱۵ تدریس و برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی در حوزه های: _ اختلالات جنسی _ روان درمانی افسردگی، اختلالات اضطرابی، وسواس، مشکلات فردی، اختلال خواب،  بیش فعالی، مشکلات زناشویی، اختلالات روان تنی،  خانواده درمانی،  مشاوره پیش از ازدواج،  آزمون های شخصیت،  آزمون های هوش،  نوار مغزی، درمان اعتیاد، درمان اختلالات تغذیه ای، درمان اختلالات شخصیتی، درمان اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان، درمان اختلالات روانی پس از فشارهای روانی و اجتماعی، درمان اضطراب امتحان و اضطراب اجتماعی، و عوارض روانی پس از عمل جراحی.

دکتر مهدی عبدلی یکی از متخصصان برجسته در حوزه روان‌پزشکی و سکسوال مدیسین در ایران است. وی فلوشیپ سکسوال مدیسین (طب جنسی) از اتحادیه متخصصان اروپا در سال ۲۰۱۶ دریافت کرده است و دوره آموزشی سکسوال مدیسین (طب جنسی) را در انجمن سکسوال مدیسین اروپا در سال ۲۰۱۵ به پایان رسانده است. همچنین، ایشان مدیر گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه جهرم و معاون آموزشی دانشکده پزشکی جهرم نیز بوده است.

دکتر عبدلی با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در حوزه روانپزشکی و بیماری‌های جنسی، به عنوان یکی از بهترین روان‌درمانگران و سکس‌تراپیست‌های ایران شناخته می‌شود. ایشان دارای تجربیات گسترده در اختلالات جنسی، اعتیاد، کمک به بیماران با اختلالات اضطرابی، افسردگی، وسواس ، تعارضات خانوادگی، روابط غیرموفق، مشاوره خانواده‌ و بسیاری موارد دیگر است.

دکتر عبدلی هفته‌ای چند روز در مطب خود  پاسخگوی بیماران و مراجعین بوده و  با استفاده از روش‌های نوین علمی به بیماران با مشکلات روانی و جنسی کمک می‌کند. وی همچنین دوره‌های آموزشی و تخصصی در حوزه‌های مختلف روان‌شناسی و روان‌پزشکی برگزار می‌کند و به همین دلیل با افراد و جوامع مختلف از بین طبقات خاص علمی و اجتماعی روانپزشکی پرطرفدار است.

با توجه به خدمات پزشکی و روان‌شناختی با کیفیت بالایی که دکتر عبدلی برای بیماران ارائه می‌دهد، او به عنوان یکی از  محبوب‌ترین پزشکان و روان‌درمانگران با تخصص در سطح کشور شناخته می‌شود. تلاش‌های او در جهت بهبود کیفیت زندگی افراد و درمان مشکلات روانی و جنسی آنها از لحاظ جسمی، روحی و روان‌شناختی همیشه ارزشمند بوده است.

دوره های آموزشی دکتر مهدی عبدلی