دكتر یعقوب شفیعی فرد

دكتر یعقوب شفیعی فرد

دکتر یعقوب شفیعی فرد، متخصص روانشناسی سلامت دانشگاه تهران است. با بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس در دوره‌های آموزشی به موضوعات مختلف از جمله درمان شناختی رفتاری (CBT)، تربیت طرحواره درمانگر و مربیگری مهارت‌های فرزندپروری، توانسته است در حوزه آموزش علم روانشناسی به سطح بالایی ارتقا یابد. دکتر شفیعی فرد به عنوان یک استاد با توانایی بالا در تدریس و یک شخصیت یکتا و جذاب، مجموعه‌ای از تجربیات و دانش علمی فراوان را در اختیار دارد.

دکتر شفیعی فرد  یکی از روانشناسان و مدرسان شناخته شده ایران در حوزه روانشناسی است که همزمان در کنار آموزش تجربه موفقی در خدمات مشاوره ای و روان درمانی  دارد.  دکتر شفیعی فرد  آموزش روان درمانی  به شیوه‌ی شناختی رفتاری (CBT) و درمان   مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)  طرحواره درمانی را در کارنامه خود دارد و از برترین روانشناسان و روان‌درمان‌گر کشور می‌باشد. ایشان در طول مدت ۱۵ سال سابقه عملی در این حوزه فعالیت داشته است.

در سال‌های اخیر، مشاوره روانی از همه جا به منظور بهبود سلامت روانی آدم‌ها افزایش یافته است. حال زندگی مدرن با شتاب زیادی که دارد، بی‌کیفیت شدن عمومی ارتباطات، فشار کاری بالا، وضعیت اقتصادی نامناسب و دیگر عوامل به سختی بر روی روحیه و سلامت روانی آدم‌ها تاثیر می‌گذارد و به همین دلیل آموختن از یک درمانگر و مدرس باتجربه  بسیار کمک‌کننده است.

دکتر شفیعی فرد متخصص با استفاده از روش‌های درمانی مدرن همچون مداخله مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)، درمان شناختی رفتاری (CBT)و طرحواره درمانی، برای مراجعان خود، به آن‌ها کمک می‌کند تا از اضطراب، افسردگی و مشکلات دیگر روانی خود عبور کنند. داشتن روحیه  و سلامت روانی مهمترین شرط برای زندگی خوب و خوشبختی است و دکتر شفیعی فرد به مراجعین خود کمک می‌کند تا به این هدف دست یابند.با استفاده از فنون درمانی فوق، دکتر شفیعی فرد به مراجعین خود کمک می‌کند تا بهتر با مشکلات زندگی خود روبرو شوند و به سمت بهبود روانی و روحیه سالم تر پیش بروند. در تلاش برای بهبود کیفیت زندگی، دکتر شفیعی فرد با توجه به نیازهای هر فرد، روش های شخصی سازی شده و برای دستیابی به دیدگاه ها و احساسات بهتر بیماران خود از آموزش های روانشناسی و مشاوره استفاده می کند.

دوره های آموزشی دکتر شفیعی فرد

دوره درمان شناختی رفتاری(CBT)

این دوره به مدت ۱۰۴ ساعت و شامل سرفصلهای آموزشی:

مصاحبه بالینی و تشخیص( آموزش گام به گام مراحل مصاحبه بالینی، نشانه شناسی و تشخیص)

اجرا و تفسیر بالینی آزمون میلون یا MCMI ، مفهوم سازی، طرح درمان و اهداف درمان

تکنیک های درمان اختلالات اضطرابی

تکنیک های درمان افسردگی

تکنیک های درمان وسواس

اصول و فنون زوج درمانی

مداخله در خیانت های زناشویی

مشاوره پیش از ازدواج

تشخیص و درمان اختلالات عملکرد جنسی

فنون مداخله در طلاق

دوره مربیگری مهارت های زندگی

کارگاه طرحواره درمانی (تربیت طرحواره درمانگر )

مربیگری مهارت های فرزند پروری

کارگاه ارتقاء سلامت جنسی

کارگاه کاربرد هوش هیجانی برای مدیران صنعت

کارگاه مهارت های زندگی دکتر شفیعی فرد یکی از محبوب ترین دوره هاست

تحقیقات علمی دكتر یعقوب شفیعی فرد

چاپ حدود 19 مقاله پژوهشی در مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی داخل کشورشامل مجله پژوهش در مسائل تعلیم و تربیت 1387،مجله

پژوهش های تربیتی 1386، روانشناسی کاربردی 1386 ،مجله علوم روانشناختی 1387 .

دکتر شفیعی فرد روانشناس

دکتر شفیعی فرد، یکی از محبوب‌ترین و برجسته ترین روانشناسان ایران، سالهاست که با هدف ارتقاء و افزایش سطح علمی روانشناسان به تدریس دوره های آموزش حرفه ای  روانشناسی اشتغال دارداین دوره ها به صورت آنلاین  تدارک دیده شده است. بنابراین افراد می‌توانند از هر مکانی با استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند به دوره ها دسترسی داشته باشند.دوره‌های آموزشی  دکتر یعقوب شفیعی فرد، برای دانشجویان روانشناسی ، یک فرصت عالی برای گسترش دانشهای خود در زمینه روان‌شناسی و تحقق اهداف حرفه‌ای  است.

 دوره های آموزشی دکتر یعقوب شفیعی فرد